«  Novembris 2011  »

Piektdiena, 03.05.2024, 00:38

Sākums » 2011 » Novembris » 15 » Radošie darbi "Mana Latvija"
Radošie darbi "Mana Latvija"
Mana Latvija...

Latvija ir mana dzimtene.

Es dzīvoju vienā no Latvijas pilsētām-Tome. Vislabāk es jūtos Tomē, jo tur ir lieli meži un skaisti putni. Man vislabāk patīk vasarā , jo tad ir brīvlaiks , silts un var iet peldēties.

Mēs Latvijā varam lepties ar Dziesmu svētkiem.Tur piedalās Latviešu skolas , tur bērni dejo , dzied.

Es lepojos ar to , ka es dzīvoju Latvijā , jo šeit ir 4 gadalaiki : ziema, pavasaris , vasara , rudens.

Es Latvijā lepojos ar dziedātājiem.Tie ir : Lauris Reiniks, Liene Candy , Raimonds Pauls , Aija Andrējeva un Artis Auzāns u.c.

Es dzīvoju Tomē.Tā ir ļoti skaista. Kaut vai viņa ir maza , bet skaista!!!

Latvija ir vislabākā! Viņa ir visskaistākā!

Latvijā ir lieli lauki ar ziediem.

Latvijai, protams, ir arī prezidents Andris Bērziņš.

Mežos Latvijā var atrast sēnes : murķeļus , gailenes , bekas ,apšu bekas , baravikas u.c. Un sēnītes un odziņas var nodod un dabūt naudiņu (tās sēnītes, kuras pieņem, viņas ved uz tām valstīm, kurām tādas nav , un arī, protams, vis kaut ko taisa! ) un, protams, arī salasītas ogas vai sēnes var iemarinēt ziemai! Tās arī var pārdot ceļmalās!

Latvijā ir ļoti daudz skaistas vietas. Viena no tām man ir Sigulda, jo viņa ir ļoti skaista un mīļa , tur tu aizbrauc pilnigi priecīgs!

Latvijā vislielākais kalns ir Gaiziņš! Es kaut gan arī esmu tur bijusi, tur ir ļoti jauka vieta, skaistas ainavas u.t.t. Tur var ziemā slēpot, braukt ar ragavām, šļūkāt ar plēvi, bet tur vēl ir maza kafejnīca, kur var lēti un gardi paēst!!!

Latvija izscīnija savu godu - cilvēki gājā karā, jo viņi zināja, kad kāds mirs, bet viņi gāja un cīnijās par savu valsti ! Un tā viņi padzina Bermontiešus un Latvija guva sev brīvību!

Vēl man Latvijā patīk ezeri esmu bijusi ļoti daudzos ezeros; es esmu bijusi arī Latvijas lielākajā ezerā! Bet man ļoti patīk Ķīsezers!

Latvija būs un paliks Latvija , un es Latvijā dzīvošu visu mūžu!!!

15.11.2011. Paula Paegle 5.kl.

Mana Latvija

Mana Latvija ir manas mājas.
Man patīk Latvija, kur es atrodos.
Man ir dziesma, par kuru es domāju : grupa „Prāta vētra”- visiem viņa patīk. Es zinu dziesmu „Ar ko tu sācies”- tā ir ļoti skaista dziesma. Dziesmas ir daudz un skaistas, un man ir vēl viena dziesma patīk, ko dzied Lauris Reiniks un Aisha – „Pasakā”.
Latvija ir ir mana mīļākā zeme.
Latvija ir vislabākā vieta pasaulē!
Mana Latvijā patīk, kad te ir līdzenumi.
Lai tu kur brauktu, tu nekad Latviju neaizmirsīsi!
Latvija ir mūsu valsts.
Latvija ir mana dzimtene , es viņu nekad nepametīšu!!!!
Latvija!!!!!!

15.11.2011. Elvis Rozenbaums 5.kl.

Mana Latvija

Mana Latvija – mana zeme, manas mājas, kur esmu dzimis.
Man Latvijas kartē vislabāk patīk Tome. Jūs domājāt, kas man te tā patīk? Man te,Tome ,ir mājas, ap kurām ir daba - mežs, dīķi, upes, ezeri, karjeras, kurās var labi iztrakoties. Un tad vēl draugi!
Bet tas jau nav viss, ko jums stāstu. Vēl te ir veikals, biblioteka.
Un laika apstākļi - tie Tomē ir tik labi! It sevišķi ziema - tik biezs sniegs un tik labs ledus ! Tik biezs, ka tik labi var slidot! Un vasara ! Mm mm!Kas var būt labāks! Ūdens tik silts! Tik burvīgs kā džakūzī!
Rudens, pavasaris - tie gan ir parasti, tur nekā nav īpaša .
A, tad vēl rotaļlaukums!
AK, LATVIJA!

14.11.2011. Deivids Aļeksejevs 5.kl.

Latvija ir manas mājas.
Latvijā ir skaistas pilsētas : LIEPĀJA, SIGULDA, OGRE .
Latviešiem ir skaistas dziesmas: Zvaigznes paēdušai Latvijai ”Vai tu mani dzirdi „ , Lauris Reiniks & Aisha ” Pasakā „ , Lauris Reiniks ” Es Skrienu „ .
Latvijā ir smuks karogs.
Latvijā ir četri gadalaiki : ZIEMA,VASARA , PAVASARIS , RUDENS.
Man patīk vasara, jo var peldēties un sauļoties.
Vasarā es braucu uz Siguldu, jo tur ir rodeļi .

14.11.2011. Gunārs Geida 5.kl.

Mana Latvja.
Manas mājas.
Piemēram, te ir diena, bet tur, citā zemē, nakts.
Citās valstīs nav tik daudz mežu un nav, piemēram, ziemas, bet Latvijā ir, un, piemēram, tur ir daudzas vētras. Te nav.
Es te gribu dzīvot tāpēc, ka te nav jārunā, piemēram, angļu valodā.
Te ir daudz interesanti meži un karjeras ar smiltīm.
Latvijā ir daudz mūziķi, un daudz interersantu draugu.
Tomē interesants ir rotaļu laukums un daudz manu draugu.

14.11.2011. Jānis Sniedze 5.kl.

Latvija

Man patīk Latvija, jo viņa ir skaista un daudz cilvēku, un daudz viss kas smuks ir te.
Latvija ir zeme, uz kuras mēs dzīvojam.
Latvija ir mūsu pasaule.
Ja nebūtu Latvijas, mēs arī nebūtu.

Latvijā ir viss kas dīvains - piemēram, skudras. Viņas arī grib dzivot, jo tā zeme, kurā viņas dzīvo, ir Latvija.
Ja nebūtu lietus, puķes arī nebūtu. Puķes bez lietus neizdzīvotu . Jo tā ir mūsu zeme!
Ja nebūtu koku, būtu plūdi, vētras, tornado.
Ja dabā nebūtu gaisa, tad cilvēkiem nebūtu ko elpot.
Ja Latvijā nebūtu suņu vai kaķu, nebūtu labas dzīves. Ja nebūtu ūdens, visi dzīvnieki aizietu bojā.

Latvijas karogs ir vajadzīgs, lai varētu atpazīt valsti. Ja nebūtu karogu, nevarētu atpazīt valstis.

15.11.2011. Valodu pulciņš. Dana Simansone 3.kl.

Latvija

Latvija ir liela.

Viņa ir krāsaina un diezgan plata, un diezgan daudz cilvēki un arī spilgta zeme.

Mūsu zeme izdzīvoja, jo mūs izglāba mūsu Latvijas sargi un viņi cīnījās.

Latvijā ir tādas ogas – upenes, jāņogas, dzērvenes, mellenes, ērkšķogas.
Ir tādas sēnes - gailenes, baravika, vilnīts, mušmire.
Latvijā ir tādi dzīvnieki – suns, kaķis, trusis, kaza, aita, vista, govs.

Lienīte Bērziņa 2.klase 22.11.2011. Valodu pulciņš
Pievienotie faili: Attēls 1
Kategorija: Skolas dzīve | Skatījumu skaits: 1326 | Pievienoja: positivdenken | Birkas: Latvija | Reitings: 0.0/0