«  Aprīlis 2011  »

Piektdiena, 03.05.2024, 03:07

Sākums » 2011 » Aprīlis » 29 » Pavasara TALKAS 04.2011.
Pavasara TALKAS 04.2011.
Mēs paši skolā "talkojām" 27.aprīlī.

Bija jauki! Taču mūsu bija maz un nepadarījām tik, cik būtu bijis jāpadara - uznāca lietus un pērkons.
Toties desiņu cepšana izdevās - jauks pasākums! Un, ja vēl pieskaita foršās sarunas - vispār nenovērtējami!

MILZĪGS PALDIES VISIEM SKOLĒNIEM, kas piedalījās skolas talkā -

Lienītei Bērziņai, Danai Simansonei, Viesturam Podniekam, Elvim Rozenbaumam, Oskaram Bērziņam, Mārim Freibergam, Paulai Paeglei, Rasmai Kuriņai, Jānim Dubovam, Artim Vēverim, Dāvim Šišovam un Andrim Rašmanim!!!

Asistēja, grozīja virs uguns desiņas un noskatījās - Rihards Abimeicevs.
Fotografēja un strādāja - skolotāja Katrīna Rotgalve.
Fotografēja, organizēja, cepa desiņas un strādāja - skolotāja Anita Lošaka.
Uzmundrināja mazos un strādāja  - skolotāja Inga Lazdekalne.

P.S.Tos, kuri bija aicināti, bet neko nedarīja - vārdos nesauksim.

Gaidām visus interesentus arī 30.aprīlī laikā ap plkst.9-iem, 10:00 Vislatvijas talkas ietvaros turpināt uzkopt skolas apkārtni.

Ir pieteikušies pieaugušie - palīdzēšot savest kārtībā bijušo BMX trasi un sazāģēt kādu lielo, vētras laikā nolauzto koku.

Pašiem jāņem līdzi darba cimdi, zaru griežamās šķēres, grābekļi u.c.

Citi ieteicamie darbiņi -
  • Nogrābt veco zāli un lapas visur, kur redz - piem., ābeļdārzā, uz/pie/ap stadionu, pie-skolas mežiņos, ap baznīcu.
  • Salasīt nolauztos zarus.
  • Būtu jāsakopj ceļa mala (pretī akmens dārzam).
  • Jāatjauno, jāsalabo koka soli un šūpoles. Vai kāds var uzmeistarot kādu jaunu koka solu skolai?! Nesiet tik šurp!
  • Salasīt atkritumus (stiklus, papīrus) mežainajās zonās ap skolu, stadionu           (paši vien vasarā dzīvojamies tepat!).
  • u.c.
Lai jums liels darba spars un pēc tam - labi padarīta darba gandarījums!!! Uz tikšanos Tomes skoliņā!
Pievienotie faili: Attēls 1
Kategorija: Skolas dzīve | Skatījumu skaits: 668 | Pievienoja: positivdenken | Birkas: talka | Reitings: 0.0/0