«  Jūnijs 2010  »

Piektdiena, 17.05.2024, 12:11

Sākums » 2010 » Jūnijs » 2 » Darbīgā ikdiena
Darbīgā ikdiena
Ko nu kurš šodien darām - kā jau parastā darbdienā, atšķirība vien tā, ka lielākai daļai sācies vasaras brīvlaiks.
Tātad, sīkāk:
  • Kopā saliekot gudros prātus un radošās būtības - izveidojām šo mājas lapu! Sveicam paši sevi!!!
  • Vakardien 9.kl.absolventi veiksmīgi nokārtoja eksāmenu svešvalodā. Šodien dalās iespaidos un priecājas! Man arī lielais prieks!!! ;)
  • Šodien 9.kl.absolventiem konsultācijas matemātikā, jo cītīgi jāgatavojas eksāmenam (7.06.2010.). Redzēju, garām ejot - mācās, ka galvas vien kūp!!!
  • Ir pāris cilvēciņu, kas mokās "vasaras darbos", t.i., iet grūto ceļu, lai iemācītos, ko iepriekš bija slinki iemācīties (kā rezultā saņēmuši nesekmīgu/us vērtējumu/us). Nekas, lai tik cenšas - pūles atalgosies! Ja sekmīgi nokārtos pēcpārbaudījumus, tiks uz nākamo klasi pārcelti bez kavēšanās!
  • Ārā tāds apmācies laiks, bet silts gan! Varbūt iet peldēties?!? (Odi gan bezkauņas - kož bez žēlastības. Piesaku odiem karu!)
  • Divi čaklīši veica prakses darbus - kārtoja sakrāto makulatūru kastēs u.c.mazus darbiņus - neies jau pirmajā prakses dienā pārstrādāties! :)))
  • Skolotāji rokas pa papīriem - eksāmenu protkoliem, atskaitēm u.c.dokumentiem. Ak, nabadziņi - nekāda brīvlaika! Jā, jāgaida atvaļinājums.

Tāda, lūk, draugi, dieniņa - te, pie mums, Tomes skoliņā!

Skatījumu skaits: 545 | Pievienoja: positivdenken | Birkas: ikdiena | Reitings: 0.0/0