«  Februāris 2011  »

Ceturtdiena, 02.05.2024, 22:26

Sākums » 2011 » Februāris » 24 » 24.02.2011. Skolā projektu diena
24.02.2011. Skolā projektu diena

Ko es darīju projektu dienā?!

Es projektu dienā no paša rīta, kad vēl nebija sākusies stunda, spēlējos un gaidīju, kad sāksies pirmā stunda.
     Un nu sākās pirmā stunda, un mēs sākām pildīt projekta darbus. Pirmais darbs bija pildīt mīklas, ko bija sagatavojusi sk.Katrīna.
     Tad sākās starpbrīdis. Mēs gājām ar draudzeni tepat pa skolu pastaigāt. Tad mēs aizgājām pie saimniecītēm un uzprasījām tēju, bet tur tēja vēl nebija uzsildīta; tad mēs gājām augšā uz manu klasi, lai tāpat parunātu.
     Un tad sākās stunda - mēs ar draudzeni sēdējām kopā un minējām mīklas kopā, bet pēc mirkļa mums bija jātaisa pašiem savas mīklas. Tad mēs pabeidzām taisīt paši savas mīklas, un skolotāja tās nokopēja, un mēs devām citām klasēm pildīt mūsu mīklas.
     Tad atkal sākās starpbrīdis, un man garīgais bija paslikts, bet tagad labs.
     (Un šodien ārā ir silts laiks.)
     Jau sākās stunda, šī bija jau trešā stunda, un man bija labs garīgais - labāks nekā no rīta.
     Bet, kad sākās starpbrīdis, biju ļoti priecīga, jo bija pusdienas, un pusdienās bija garšīgas kotletes ar mērci, kartupeļiem.
     Bet, kad paēdām, gājām atpūsties, jo mēs ar draudzeni pārēdāmies. Tad mums drusku spieda vēders, un pēc maza mirkļa sākās stunda, un mēs sēdējām pie datora.
     Tālākie nodomi man ir paspēlēties un gatavoties teātrim.

Paula Paegle 4.kl.

Mana projektu diena!!!!!

Šodien, kad nācu uz skolu man sala deguns.
     Es iegāju veikalā, gribēju nopirkt zīmuļus un A4 lapu, bet nebija ne zīmuļu , ne A4 lapas. Es nopirku bulciņu un nācu uz skolu.
     Skolā es spēlējos ar Paulu, un vienkārši skraidījām.
     Kad noskanēja zvans, skolotāja Katrīna man atļāva sēdēt klasē ar Paulu un ar visu 4.klasi un 3.klasi. Bija arī bija Lienīte no 1.klases.
     Tad mums lika minēt mīklas par ogām, par dārzeņiem. Un tad pašiem bija jāsacer mīklas par augļiem. Man liekas, ka man sanāca tīri labi! Arī manai draudzenei sanāca sarežģīta un arī forša mīkla.
     Pēc tam es minēju mīklas , protams, citu bērnu mīklas. Tās bija foršas, bet arī reizēm nesaprotamas, arī grūtas, bet es tas izpildīju.
     Patreiz es rakstu šo rakstu, un domāju, ka man ļoti patika projektu diena. Tā bija forša un jautra. Man ļoti tas patika, bet 4 stundas beigās Māris ar Deividu sakāvās.
     Un tad vēlāk man būs jaiet uz Tautas namu, es tur spēlēšu lugu. Es tēlošu aitu.
     Mums pusdienās bija garšīgi kartupeļi, kotletes, salāti un tēja.
     Šodien laukā ir skaists laiks, saule spīd, diezgan silts laiks.
     Tāda bija mana projektu diena!!!

24.02.2011.
                                                                                       Rasma Kuriņa
                                                                                                        6.klase

Projekta diena

Es šodien atnācu uz skolu un sēdēju ar Ingusu Leiti. Paldies Dievam, ka Ingus bija skolā!
     Tad mēs labi laiku pavadījām līdz stundu sākumam. Ja viņš nebūtu skolā es „nomirtu” aiz garlaicības.
     Tad sākās projekta dienas darbi.
     Mums ļoti noveicās, nu tā, lūk - man šodien bija vismīļākā diena - projekta diena, jo stundas nenotiek kā ikdienā. Viss iet kā pa „sviestu”!
     Tad mēs zīmējām un sacerējām mīklas un krustvārdu mīklas.
  • · Minēju krustvārdu mīklas par dārzeņu tēmu
  • · Sacerēju krustvārdu mīklas
  • · Sacerēju zīmējumu ar nosacījumiem - „Izkrāso pats!”
    Tad kad mēs pabeidzām darbu.
     Skolotājas Katrīna Rotgalve un mūsu klases audzinātāja Marija Sprukule mazliet pakoriģēja un ieteica padomus, kā vēl varētu darbu veikt labāk.
     Paveiktos darbus mēs salikām mapēs un atdevām skolotājām.
     Un tad es, Ainārs Dāvis, nācu pie datora un rakstīju par projektu dienas paveiktajiem darbiem.
     Mūs vēl kaut kas interesants sagaida Tomes tautas namā, jo plkst.15:00 ir   Meteņdienas pasākums un teātris.
     Nu, tā lūk...!

24.02.2011.
                                                                                         Dāvis Ainārs
Pievienotie faili: Attēls 1 · Attēls 2