Piektdiena, 03.05.2024, 10:35

Sākums » Raksti » Skolēnu raksti

Dzejoļu kari
DZEJOĻU KARI

Izdomājiet, saceriet, uzrakstiet, iesniedziet DZEJOĻUS par ziemu vai pavasari!

Jūsu dzejoļus vērtēs Rasma Kuriņa un Paula Paegle.

Labākajam dzejolim / dzejoļa autoram - BALVA!

Konkursa laiks no 9.02.2012. - 24.02.2012.

Avots: http://www.tomesskola.ucoz.lv
Kategorija: Skolēnu raksti | Pievienoja: positivdenken (08.02.2012)
Skatījumu skaits: 513 | Komentāri: 1 | Birkas: dzejoļu konkurss | Reitings: 0.0/0
1 Bob